Opel показав оптику хетчбека Corsa нового покоління

Новий хетчбек Opel Corsa вийде на ринок до кінця 2019 року. Рекламна кампанія моделі шостого покоління почалася з публікації тізерного зображення матричних світлодіодних фар головного світла IntelliLux, що дісталися хетчбеку від Astra і Insignia.

Ніякої технічною інформацією тизер не супроводжується. За попередньою інформацією, Opel Corsa шостого покоління базується на платформі PSA Group – CMP (Common Modular Platform), що використовується новим Peugeot 208. Крім того, як і інші моделі сегмента, наприклад, VW Polo і Seat Ibiza, новий хетчбек може втратити трьохдверного кузова.

Очікується, що моторну гамму Opel Corsa шостого покоління складуть малолітражні турбомотор PSA Group, в тому числі і 1.2-літровий PureTech в декількох варіантах форсування. Повністю електричну модифікацію eCorsa варто очікувати в 2020 році. Електричний Corsa стане четвертою моделлю Opel, яку виробник випускає відповідно до плану електрифікації модельного ряду до 2020 року. Виробництво хетчбека наступного покоління налагодять на виробничому майданчику в Сарагосі в Іспанії, де Opel Corsa збирають з 1982 року.

Джерело: Opel

Related