Оновлений Nissan Murano помітили на тестах

Офіційна прем'єра оновленого кросовера Nissan Murano очікується в другій половині поточного року. На ринок новинка вийде на початку 2019 року.

На даний момент компанія все ще не надала жодної інформації про «посвіжілої» моделі. Чи не названа і точна дата дебютного показу. Але завдяки «невсипущому оку» фотошпигунів вже зараз з'явилася можливість розглянути преобразившийся крос. Закамуфльований автомобіль з новими рисами в екстер'єрі був помічений під час дорожніх випробувань. На фото добре видно перероблені світлодіодні фари у вигляді стрілки, що вказує на модифіковану V-образну радіаторну решітку.

Очікується, що зміни торкнуться і оформлення салону. Одним з них стане перероблена центральна консоль. Крім того, в арсеналі моделі з'являться нові технології, в тому числі автоматичне екстрене гальмування і інтелектуальне попередження про зіткнення в якості стандартних функцій для всіх комплектацій. Крім того в комплектації SV кросовер отримає систему попередження про задньому поперечному русі, а також систему відстеження сліпих зон. У стандартному оснащенні комплектацій SL і SV Premium Package з'явиться активний круїз-контроль.

Актуальна версія Nissan Murano з'явилася на ринку в 2015 році. Кросовер комплектується 3.5-літровим V6. Віддача мотора – 260 к.с. і 325 Нм крутного моменту. Клієнти можуть вибирати між переднім і повним приводом.

Джерело: Motor1

Related