Оновлений MINI Cooper JCW помічений на Нюрбургринзі під час тестів

MINI готує до випуску серійну версію оновленого John Cooper Works. Новинка вже проходить випробування на трасі Нюрбургринг у Німеччині.

Зовні «трехдверка» практично не змінилася. Всі перетворення закінчуються переробленим набором фар, мініатюрними задніми ліхтарями, виконаними в ретро-стилі, новим дизайном коліс і новими варіантами забарвлення кузова. Вибрати можна і варіант внутрішнього оздоблення.

В моторному лінійці оновленого MINI Cooper JCW залишаться колишні, трохи додали потужності бензинові мотори: 1.5-літровий трициліндровий і 2.0-літровий чотирициліндровий з турбонаддувом. З чуток, для бензинових моторів компанія планує використовувати переглянуту турбоустановку: корпус випускного колектора і турбокомпресор об'єднають в голівці блоку циліндрів. Турбіни трьохциліндрових моделей Cooper будуть в алюмінієвих корпусах, чотирициліндрових Cooper S і JCW – сталеві. Всі версії отримають поліпшену систему охолодження, яка дозволить знизити викиди СО2. Існує ймовірність, що MINI представить нову автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням, але поки що доведеться задовольнятися старою.

Джерело: Carscoops

Related