Оновлений Mercedes-Benz С-класу отримає базовий 1.3-літровий мотор

Базовим мотором оновленого Mercedes C-класу стане новий 1.3-літровий двигун з турбонаддувом. На ринку модель з новим двигуном з'явиться навесні 2018 року. Швидше за все, це буде Китай.

Інформації про потужності і кількості циліндрів нового двигуна поки немає. Відомо лише, що він буде мати турбонаддув. Для китайського ринку автомобіль випускає спільне підприємство Beijing Benz, яке і отримало сертифікаційні документи із зазначенням нового мотора. На даний момент базовий Mercedes C-класу для Китаю – версія C 180 з 1.6-літровим турбодвигуном M274 потужністю 156 к.с. У Європі продається версія C 160 з дефорсованій до 129 к.с. версією того ж М274.

Специфіка китайського ринку змушує автовиробників зменшується не потужність, а робочий об'єм двигуна, оскільки розмір податків в цій країні залежить саме від цього параметра. Так для автомобілів з двигунами об'ємом від одного до півтора літрів податкова ставка становить 3%, а від півтора до двох – 5%. Тому, існує ймовірність, що новий 1.3-літровий мотор встановлюватимуть тільки на «Мерседеси» поставляються на ринок Китаю.

В останній раз такі малооб'ємні мотори використовувалися брендом ще в довоєнні роки, коли випускався компактний Mercedes-Benz 130 (W23) з двигуном об'ємом 1.3 л. У сучасній історії бренду найменшим був базовий 82-сильний атмосферник 1.4 л., Що встановлюється на Mercedes A-класу першого покоління. У нинішній гамі обсяг «молодшого» мотора – 1.5 л. Це турбодизель потужністю 75-110 к.с. марки Renault, яким оснащуються моделі A- і B-класу, CLA, GLA, а також Citan.

Джерело: Autoreview

Related