Оновлений кросовер Ford Edge обзавівся ST-версією

Ford представили повнопривідний позашляховик Ford Edge ST. Це перший кросовер, підготовлений спортивним підрозділом бренду Ford Performance.

«Заряджена» ST-версія оновленого кросовера Edge оснащена найпотужнішим двигуном V6 в своєму класі – 2.7-літровим бітурбомотором потужністю 340 к.с. розвиває 515 Нм крутного моменту і новим восьмідіапазонним «автоматом». Автомобіль оснащений системою вибору режимів роботи керуючої електроніки, спортивною підвіскою, посиленими спортивними гальмами, переналаштованою вихлопною системою і укомплектований підрульовими перемикачами передач.

Змінився Edge ST і зовні. У «гарячого» кросовера інша решітка радіатора і аеродинамічний обвіс, унікальні 21-дюймові колісні диски і спортивні сидіння з поліпшеною бічною підтримкою.

Ще одна особливість Ford Edge ST – розширений список допоміжних систем, в числі яких система активного маневрування, яка допомагає об'їжджати сповільнюються або зупинилися автомобілі, адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки і утримання в смузі, система автоматичного гальмування після зіткнення, що знижує ймовірність вторинних аварій, система виявлення пішоходів, система попередження про перехресне русі і асистент паркування, що входить до переліку стандартного оснащення.

В стандартному оснащенні моделі бічні подушки безпеки, датчики дощу, камера заднього виду, передні і задні ультразвукові датчики і світлодіодна оптика.

Оновлення салону не такі істотні. Крім спортивних сидінь з посиленою бічною підтримкою в ньому з'явилася тільки индуктивная зарядка для смартфонів.

На американський ринок «заряджений» кросовер вийде влітку поточного року. Виробляти його будуть, як і до оновлення, на заводі Ford в канадському місті Оквілле.

Джерело: Ford

Related