Оновлений Hyundai Elantra розкрили на шпигунських фотографіях

В мережі з'явилися перші фотографії оновленого Hyundai Avante / Elantra. Світовий дебют новинки очікується найближчим часом, а вже в серпні седани почнуть продавати на батьківщині в Південній Кореї.

Шпигунські фото оновленого седана опублікував південнокорейський портал Gepann. Крім нових бамперів і задніх ліхтарів, у оновленого седана з'явилася «трикутна» головна оптика, гострі кути якої буквально врізані в решітку радіатора, а місце для номерного знака позаду тепер розташоване не на кришці багажника, а на перемалювати задньому бампері.

Зміни очікуються і в моторній гамі моделі. За попередньою інформацією, оновлений седан буде пропонуватися з новим 1.6-літровим атмосферним мотором сімейства Smart Stream, вперше дебютував на Kia Forte (Kia Cerato / Kia K3) третього покоління в січні поточного року в Детройті. Зазначений силовий агрегат видає 123 к.с. потужності і 154 Нм крутного моменту, і сочетатся з варіатором.

В Південній Кореї старт продажів оновленого Hyundai Avante / Elantra запланований на серпень. До кінця 2018 року седан з'явиться і в інших країнах.

Related