Оновлений Ford Mustang Shelby GT350 став ще швидше

Ford представив оновлений Mustang Shelby GT350 з переробленої підвіскою, новими квітами в кузовний палітрі і тим же 5.2-літровим мотором V8.

Готуючись До 2019 модельного року Mustang Shelby GT350 пережив ряд змін, які зробили його трохи швидше на прямих ділянках і стабільніше в поворотах. Для цього інженери Ford перекалібрувати стандартну підвіску MagneRide: встановили нові пружинами і амортизатори з магнетореологіческой рідиною, перенастроїли трьохрежимну систему стабілізації і електропідсилювач рульового колеса. Також були внесені зміни в гальмівну систему Brembo: спереду тепер стоять шестипоршневі механізми, ззаду – чотирьохпоршневі. На купе встановлені 19-дюймові колісні диски, взуті в шини Michelin Pilot Sport Cup 2 з особливим, поліпшеним складом суміші (розмірністю 295/35 спереду і 305/35 ззаду), перемальовані передні повітрозабірники і нове повноцінне антикрило зі щитком Gurney (доступний за доплату ).

Силовий агрегат не змінився. Під капотом Ford Mustang Shelby GT350 прихований 5.2-літровий "атмосферник" V8 потужністю 533 к.с., з обертовим моментом 582 Нм. Двигун поєднується з шестиступінчастою "механікою".

В салоні «Мустанга» встановлені спортивні сидіння Recaro з додатковими регулюваннями, перероблена алюмінієва приладова панель (в якості опції – з карбону), нові дверні панелі з замшевого обробкою, а також нова аудіосистема Harman з дванадцятьма динаміками і інформаційно-розважальна система Sync 3 з восьмидюймовим сенсорним дисплеєм в стандартній комплектації.

В кузовний палітрі з'явилися два нових кольори: Velocity Blue і Ford Performance Blue. За доплату на кузов будуть нанесені гоночні смуги кольору Black, Oxford White або Kona Blue.

У продаж Mustang Shelby GT350 2019 модельного року надійде на початку 2019 року. Яким буде цінник, поки невідомо.

Джерело: Ford

Related