Оновлене купе Audi R8 помічено на дорожніх тестах

Офіційна прем'єра Audi R8 2019 модельного року має відбутися в кінці поточного року. А поки що пережило фейсліфтінг купе потрапило в об'єктиви шпигунських фотокамер під час дорожніх випробувань.

На опублікованих в мережі фото представлений ховається під камуфляжем виробничий варіант R8, який, за заявленою раніше інформації, може виявитися останнім середньомоторним суперкаром Audi. Від поточної версії оновлене купе відрізняється більш широкої радіаторної гратами, великими повітрозабірниками і повністю переробленої задньою частиною. Тепер тут красуються масивні круглі патрубки випускної системи (у поточній моделі вони трапецієподібні). Імовірно, автомобіль отримає більш ефективну підвіску, новий задній дифузор і набір нових колісних дисків.

Кілька перетвориться й інтер'єр оновленого купе. Очікується, що в ньому з'явиться нове рульове колесо і цифрова приладова панель. Крім того, клієнтам будуть запропоновані кілька варіантів обробки.

Що стосується мотора, то це все той же атмосферне 5-літровий V10 тільки трохи додав у потужності. З чуток, в моторній гамі оновленого купе може виявитися 2.9-літрова "шістка", розроблена спільно з Porsche. Таким мотором планують комплектувати базову версію моделі.

Продажі оновленої версії Audi R8 почнуться на початку 2019 року.

Джерело: Carscoops

Related