Ох, і покатаю – перший сервіс тест-драйву і автопослуг

Примусьте ваш автомобіль працювати на вас.

Втомилися витрачати гроші на свій автомобіль? Кожен стрибок цін на паливо болісно б'є по сімейному бюджету? Змусити ваш автомобіль працювати на вас допоможе сервіс Ох, і покатаю !. На даному сайті ви самі вибираєте як і коли ви хочете заробляти.

Сам сайт являє собою платформу, яка об'єднує водіїв, готових надати свої автомобілі для певних цілей – в оренду, для відеозйомок і фотосесій, супроводу і т.д. Також, для автовледельцев є можливість надати послуги особистого водія на своєму авто або ж побути водієм на весіллі. Ох, і покатаю забезпечить приплив додаткових клієнтів компаніям, що надають послуги оренди автомобілів, лімузинів і патібасов, а також власникам лімузинів, ексклюзивних і ретро авто. При реєстрації користувач сам вибирає для яких послуг він готовий надати свій автомобіль, а також встановити ціну і умови.

Для того, щоб почати заробляти за допомогою свого авто вам потрібно перейти на http://ehh-prokachu.ua, пройти процедуру реєстрації, підтвердити свої дані, розмістити оголошення і додати фото свого автомобіля. Зареєструвавшись зараз, ви, в рамках акції, отримаєте можливість створити перше оголошення безкоштовно.

Для автовласників тут створені всі умови – прозора і зручна система реєстрації, зручна система оплати і оперативна технічна підтримка. Сервіс орієнтований на автовласників, які бажають отримувати дохід зі своїх авто, тому його частиною може стати кожен.

Related