Офіційно: Центри адміністративних послуг зможуть видавати водійські посвідчення

Кабінет Міністрів України розширив перелік послуг, що надаються Центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП). Тепер їм дозволено дублювати частину функцій сервісних центрів МВС по частині видачі документів водіям.

ЦНАП зможуть, за погодженням місцевої влади з Міністерством внутрішніх справ України, видавати водійські посвідчення, реєструвати, перерегістрівать і знімати з обліку транспортні засоби, а також, за погодженням з Мін'юстом, реєструвати акти громадянського стану. Крім цього Центрам дозволили видавати іноземцям дозволу на роботу без додаткових погоджень. Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

В цілому Мінекономрозвитку рекомендує ЦНАП надавати 106 адміністративних послуг. Крім того, міністерство працює над впровадженням єдиного стандарту обслуговування у всіх центрах. Наприклад, швидкістю обслуговування. Час від входу клієнта в ЦНАП і до завершення надання послуги повинна складати 15 хвилин.

«Закликаю органи місцевої влади якомога швидше подбати про те, щоб в ЦНАП їх регіону з'явилися ці послуги. Сподіваюся, що Міністерство юстиції і Міністерство внутрішніх справ безперешкодно нададуть центрам всіх регіонів можливість видавати ці документи. Ще раз підкреслюю: як можна більшу кількість адмінпослуг має надаватися в одному місці. Люди не повинні оббивати пороги державних органів, а отримувати швидкий і якісний сервіс », – підкреслив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Related