Nvidia розробила комп'ютер для автомобілів п'ятого рівня автономності

Nvidia розробила супер комп'ютер для автомобілів з системами автономного управління п'ятого рівня. Новинку під назвою Drive PX Pegasus представили 10 жовтня на конференції з технологій GPU в Мюнхені.

Продуктивність нової платформи – 320 трильйонів операцій в секунду. Це в десять разів більше, ніж пропонує попередня платформа Drive PX 2, що виконує тільки 30 трильйонів операцій. У компанії вважають, що можливостей Drive PX Pegasus цілком достатньо для безпілотних систем п'ятого рівня – автомобілів, які не потребують з боку людини ніяких дій крім старту системи і вказівки пункту призначення.

«Це справжній суперкомп'ютер для автомобіля. Після платформи першого покоління ми зрозуміли, що нам потрібно набагато більше продуктивності », – сказав, представляючи новинку, директор підрозділу автомобільних систем в Nvidia Денні Шапіро.

В розробці Drive PX Pegasus брали участь 225 компаній, в їх числі розробники систем автономного керування автомобілями, автовиробники, стартапи та сервіси, що використовують платформу Nvidia Drive PX в безпілотних таксі. Безпеку пересування таких автомобілів без участі водія забезпечують лідари, радари, ультразвукові датчики і комплекти камер, що передають до 1 терабайта інформації в секунду. Саме це і підштовхнуло розробників Nvidia до пошуків нових можливостей.

Створений ними суперкомп'ютер розміром з номерний знак може обробляти ці дані миттєво, використовуючи при цьому меншу потужність, ніж раніше.

За словами Шапіро, Drive PX Pegasus буде доступний в другій половині 2018 року, і компанії, які розробляють автономні транспортні засоби на платформі Drive PX 2, зможуть перейти на нову систему, як тільки це станеться.

Джерело: Automotive News

Related