Новий Volkswagen Passat скине покривало в Детройті

Компанія Volkswagen опублікувала нове тізерного зображення американської версії седана Passat наступного покоління. Прем'єра новинки відбудеться в середині січня на автосалоні в Детройті.

Тизер Volkswagen Passat нового покоління з'явився на офіційній сторінці компанії в Twitter. Судячи по знімку, седан отримає 19-дюймові колісні диски з шинами ContiPro Continental. За інформацією Motor1, такі колеса отримає топова модифікація нового Passat. Дешевші версії будуть комплектувати дисками діаметром 17 і 18 дюймів. Раніше в мережі з'явилися ескізи екстер'єру новинки, яка виявилася перемалювати версією колишнього Volkswagen Passat NMS, що випускається на американському заводі в місті Чаттануга з 2011 року.

Fact: In 2018, over 4.25 million sedans were sold in the U.S. Stay tuned. #NAIAS # NAIAS2019 #DetroitAutoShow pic.twitter.com/BquudwPhCD

– Volkswagen USA (@VW) 9. січня 2019 г.

Новий Passat побудований на доопрацьованій «візку» попереднього покоління моделі, тобто у нього не буде повного приводу і електрифікованої силової установки. Крім того, з моторної гами моделі зникне мотор VR6 3.6. Для американського ринку Passat будуть комплектувати модернізованим дволітровим бензиновим турбомотором і колишнім 6-ступінчастим "автоматом". Модернізація двигуна не відбилася на потужності агрегату (174 к.с.), тоді як максимальний крутний момент виріс з 250 до 280 Н · м.

Відомо, що Volkswagen Passat 2020 модельного року буде доступний в чотирьох комплектаціях. У списку опцій система автоматичного утримання в займаної смузі, адаптивний круїз-контроль з системою автоматичного гальмування, система контролю сліпих зон, датчики світла і дощу. Більш детальна інформація про новий седан з'явиться пізніше.

Related