Новий Toyota Crown отримав тюнінг-комплект Modellista до початку продажів

Седан Toyota Crown п'ятнадцятого покоління був представлений минулої осені на автосалоні в Токіо, а в продаж надійде тільки влітку 2018 року. Однак в придворному тюнинг-ательє Toyota Modellista International не стали чекати надходження новинки в автосалони і розробили комплект доопрацювань завчасно.

Фірмовий тюнинг-комплект від Modellista включає агресивні бампери з металізованими вставками, нові накладки на пороги, задній дифузор і змінені наконечники вихлопних труб. Про зміни в салоні і по частині техніки не повідомляється, втім, основний напрямок діяльності ательє – зміна зовнішності автомобілів, а не їх характеристик.

Toyota Crown Concept Modellista. Тюнінгований седан можна буде побачити в січні 2018 року на виставці Tokyo Auto Salon.

Автомобілі з доробками Modellista реалізуються через власну мережу збуту, а також офіційними дилерами «Тойоти», але виключно в Країні висхідного сонця. На офіційному сайті ательє повідомляється: «На жаль, ми не шукаємо дистриб'юторів за межами Японії. Компанія не несе жодних гарантійних зобов'язань у зв'язку з установкою компонентів за кордоном і не відповідає за наслідки їх застосування ».

Toyota Crown Concept на Токійському автосалоні.

Нове покоління седана Toyota Crown дебютувало в кінці жовтня на Токійському автосалоні, причому в статусі концепту. Виробник поки не розкриває всі технічні подробиці, але відомо, що модель побудована на платформі TNGA і має багато спільного з седаном Lexus LS останньої генерації. Очікується, що в моторну лінійку великої четирехдверка увійде 3.5-літровий атмосферний мотор V6, «турбочетверка» об'ємом 2.0 л і гібридна силова установка нового покоління, що дебютувала на купе Lexus LC 500h.

Джерело: Autoreview

Related