Новий Tesla Roadster отримає спорт-пакет SpaceX

У Tesla Roadster наступного покоління з'явиться спорт-пакет SpaceX, який зробить електричний суперкар ще швидше. Про це глава Tesla Ілон Маск розповів, виступаючи на зборах акціонерів.

Вперше планами про створення спорт-пакета для Tesla Roadster Маск поділився в листопаді минулого року, написавши в Twitter, що новий флагман може отримати ракетні технології. Зараз же, він підтвердив цю інформацію офіційно.

«Те, що ми представили раніше – це був лише Roadster в базовій модифікації. Ми підготуємо для автомобіля набір опцій під назвою SpaceX (назва ракетобудівній компанії Ілона Маска, прим. Ред.). Це буде просто безумство ».

Новий Tesla Roadster був представлений в листопаді 2017 року. Суперкар оснащується трьома електромоторами, що розвивають 10 000 Нм крутного моменту, і комплектом батарей ємністю 250 кВт · год. Прискорення з місця до 96 км / год займає 1.9 с., 160 км / год родстер набирає за 4.2 с. Заявлена ​​максимальна швидкість – понад 400 км / год, запас ходу по трасі – близько 992 км.

Related