Новий Subaru Forester дебютує в кінці березня

Кросовер Subaru Forester 2019 модельного року дебютує на Нью-Йоркському міжнародному автосалоні. Новинку представлять на прес-конференції виробника 28 березня.

Готуючись до цієї події, японська марка показала перший тізер кросовера, на якому видно тільки його задня частина з С-образними ліхтарями. Очікується, що Forester п'ятого покоління отримає кілька спільних рис з концептом VIZIV Future, представленим в жовтні 2015 року на Токійському автосалоні.

Ніякої офіційної інформації про новий кросовер компанія не надала. На даний момент відомо, що Forester п'ятого покоління побудований на новій платформі компанії Subaru Global Platform (SGP), використовуваної в останній Impreza і інших нових моделях марки. Використання нової платформи дозволило зробити салон кросовера ще більш просторим.

Очікується, що в моторну гамму кросовера увійдуть нові чотирициліндрові двигуни об'ємом 1.6 і 2.0 літра. Імовірно, з'явиться у нового Forester і гібридна силова установка. В оснащення моделі увійде безступінчата трансмісія і розроблена фахівцями компанії симетрична система повного приводу, а також новітні рішення Subaru по використанню комплексу систем безопаности EyeSight.

Більш детальна інформація про кросовер Subaru Forester п'ятого покоління з'явиться 28 березня. Тоді ж варто очікувати інформацію про цінники і про те, на яких ринках буде продаватися новинка.

Джерело: Subaru

Related