Новий седан BMW M3 отримає повний привід

Новий BMW M3 отримає повний привід M xDrive, як на X3 M, X4 M і седані M5.

Прем'єра нового BMW M3 очікується на осінньому автосалоні у Франкфурті. Поки ж вся інформація про новинку неофіційна. Судячи з останніх шпигунських знімків, баварці старанно працюють над повноцінним М-версією легендарного спортивного седана. Що ховається під камуфляжем прототип новинки хизується чотирма патрубками вихлопної системи. З нового в зовнішності також очікуються інші бампери, оптика і розширені повітрозабірники. Крім того, у прототипу розширені колісні арки і сині гальмівні супорти, побічно вказують на те, що перед нами незвичайний «ем-третій».

За попередньою інформацією, новий седан отримає новітню рядну битурбо «шістку» в трьох варіантах потужності. У базовій версії 450-сильний мотор буде поєднуватися з 6-ступінчастою механічною коробкою передач і заднім приводом. Середню укомплектують мотором потужністю 482 к.с., автоматичною коробкою передач і повним приводом. M3 Competition дістанеться мотор, форсований до 507 к.с., той же «автомат» і повний привід M xDrive, як у X3 M, X4 M і седана M5.

Для всіх трьох версій «ем-третього» стандартними будуть адаптивна підвіска і диференціал підвищеного тертя. Очікується, що седан отримає карбон-керамічні гальма, але в базових версіях в якості опції.

Джерело: Motor1

Related