Новий Mercedes-Benz G-Class: характеристики і фото

Mercedes-Benz представив культовий позашляховик G-Class нового покоління. Офіційний дебют новинки відбувся на Міжнародному автосалоні North American International Auto Show (NAIAS) в Детройті.

Зберігши «квадратний» стиль з впізнаваною гратами радіатора і круглими фарами, новий G-Сlass отримав новий капот, більш обтічний передній бампер, світлодіодну оптику і нові дверні ручки. Змінилися і габаритні розміри моделі. Нове покоління стало на 53 мм довшим (4715 мм) і на 121 мм ширше (1881 мм) попередника. При цьому вага моделі знижений на 170 кг (капот, крила і двері – з алюмінію).

В салоні зміни кардинальнее. Він став більше, а в оздобленні використано сучасні матеріали. У нового покоління повністю перероблена приладова панель. У той же час всі прилади зберегли звичну округлу форму. Опціонально доступна 12.3-дюймова цифрова приладова панель, поєднується з 12.3-дюймовим монітором інформаційно-розважальної системи.

Ергономічні сидіння з підвищеною бічною підтримкою додатково оснащені підігрівом, водійське отримало функцію пам'яті. Опціонально пропонується пакет Active Multicontour Seat Package з функцією швидкого підігріву сидінь, вентиляцією, різними видами масажу і Електрорегульоване підтримкою поперекової опори для сидінь першого ряду. Крім того, автомобіль отримав ряд кардинальних змін для зниження шуму і вібрації.

В основі позашляховика лежить рама сходового типу. G-Class оснащений трьома 100-процентними диференціалами блокування і нової незалежною передньою підвіскою з подвійними поперечними важелями, розробленої за участю підрозділу Mercedes-AMG. Задня підвіска з чотирма поздовжніми важелями з кожного боку. В оснащення позашляховика входить система Dynamic Select з режимами Comfort, Sport, Eco і Individual. Спеціальний режим G-Mode автоматично активується при активації однієї з трьох блокувань диференціала або на низькій передачі. Дорожній просвіт моделі виріс до 241 мм (+6 мм), глибина подоланого броду – 700 мм (+ 10 мм).

Позашляховик оснащений 4.0-літровим бітурбомотором V8 потужністю 422 к.с. (Максимальний крутний момент – 610 Нм при 2000 до 4750 об / хв.). Ця модифікація буде доступна в США під назвою G500. В пару мотору передбачена нова автоматична коробка передач 9G-TRONIC з гидротрансформатором, спеціально адаптована для бездоріжжя.

В Німеччині Mercedes-Benz G-Class нового покоління з'явиться влітку. Мінімальний цінник – € 107 040.

Джерело: Mercedes-Benz

Related