Новий кросовер Kia Stonic буде представлений одночасно у всіх дилерських центрах міста Києва

9 грудня офіційні дилери бренду Kia в Києві запрошують автомобілістів відвідати Дні відкритих дверей, присвячені офіційного дебюту кросовера Kia Stonic в Україні. Через тиждень подібні заходи пройдуть і в регіонах.

Яскрава новинка зимового сезону, молодіжний кросовер Kia Stonic, вже в Україні! Познайомитися з автомобілем, створеним з урахуванням смаків європейських шанувальників міських кросоверів, кияни зможуть вже в найближчу суботу, адже презентації Stonic в форматі Днів відкритих дверей пройдуть у всіх дилерських центрах Kia в столиці в один день, 9 грудня .

Kia Stonic став логічним продовженням модельного ряду кросоверів бренду Kia, що доповнив компанію, що складається з бестселера українського ринку Sportage, могутнього Sorento і унікальною гібридної моделі Niro.

Нещодавно офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») оголосив початкову вартість Kia Stonic для нашого ринку (від 428 750 грн. *), А також розкрив склад стартовій комплектації автомобіля.

Гості презентацій, які відбудуться 9 грудня, зможуть познайомитися з Kia Stonic, оформити попереднє замовлення на новинку, взяти участь в конкурсах і розіграшах цінних призів, запланованих організаторами, а також партнером серії презентацій компанією «Експрес-Страхування».

9 грудня презентації Kia Stonic пройдуть в наступних дилерських центрах Kia в Києві:

«Автоцентр на Столичному» – початок о 11-00 за адресою Столичне шосе, 90

«Автомобільний центр Київ» – початок о 12-00 за адресою пр. С. Бандери, 22

«ПРОМАВТОТЕХСЕРВІС» – початок о 11-00 за адресою вул. Велика Кільцева, 2

«Бліц-Авто» – початок о 14-00 за адресою вул. Мурманська, 6

«Автоцентр на Харківському» – початок о 11-00 за адресою Харківське шосе, 179

«Корея Моторс» – початок о 12-00 за адресою вул. Набережно-Лугова, 29

Про презентацію Kia Stonic в регіонах буде повідомлено додатково, тому стежте за новинами на www.kia.com/ua та www.facebook.com/kia.ua.

Kia Stonic очікує зустрічі з вами!

* Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 06.12.2017 р Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.

Related