Новий кросовер Byton Concept отримав поворотні крісла та 40-дюймовий дисплей

Китайський бренд Byton продемонстрував на що проходить в ці дні в Лас-Вегасі виставці CES 2018 концепт електричного кросовера. У компанії стверджують, що електрокар готовий на 85 відсотків і з'явиться на ринку Китаю в 2019 році, а в 2020 році – в Європі і США.

Обтічний силует електричного позашляховика (без дзеркал і дверних ручок) виглядає дуже футуристичним ще й завдяки кільком унікальним стилістичним рішенням. Передня і задня оптика концепту являє собою «тонку павутину освітлення», яка може використовуватися для передачі статусу автомобіля пішоходам. У стійки між передніми і задніми бічними стеклами вмонтовані камери ідентифікації осіб, які використовуються для розблокування автомобіля. Камери встановлені і замість бічних дзеркал. Разом з камерою заднього виду вони забезпечують панорамний огляд навколо автомобіля.

Але все найцікавіше в салоні Byton Concept. Всю центральну панель займає 40-дюймовий дисплей, з якого за допомогою жестів здійснюється управління інформаційно-розважальною системою і клімат-контролем. По центру рульового колеса встановлений планшет з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, який використовується при русі автомобіля в автономному режимі. Управляти кросовером можна і за допомогою голосових команд. Завдяки повертається на 12 градусів до центру сидінням першого ряду бачити центральний дисплей можуть і пасажири сидять ззаду. У компанії говорять, що при запуску будуть доступні додаткові бічні дисплеї.

Запас ходу концепту з заднім приводом і батареєю ємністю 71 кВт · год становить 402 км, повнопривідної версії з батарей 95 кВт · год – 523 км. Обидві версії кросовера будуть підтримувати систему швидкої зарядки. Час зарядки батареї до 80% складе менше 35 хвилин. На початковому етапі компанія запропонує клієнтам 272-сильну версію електрокара. Надалі вийде більш потужна – 476-сильна.

Мінімальний цінник на електричний кросовер Byton складе близько 45 тисяч доларів США. Виробництво моделі компанія має намір налагодити в Китаї. У цій країні електрокар буде пропонуватися з системами автономного управління третього рівня, при якому водій може не контролювати машину на дорогах з «передбачуваним» рухом, але повинен бути готовий взяти керування на себе. На європейському і американському ринках кросовер з'явиться в 2020 році, а в 2021 році компанія планує оновити автопілот до четвертого рівня (автомобіль зможе самостійно пересуватися дорогами з «передбачуваним» рухом, не вимагаючи уваги водія) за допомогою програмного забезпечення.

Джерело: Engadget

Related