Новий кросовер Aston Martin назвуть Varekai

Британська марка Aston Martin зареєструвала новий торговий знак – Varekai. Очікується, що під такою назвою на ринок вийде перший в історії бренду кросовер.

За неофіційною інформацією, в зареєстровано 10 березня патенті зазначено, що новий торговий знак буде використовуватися для «пасажирських і гоночних автомобілів, а також їх складових частин і фурнітури». Кросовер, побудований за мотивами концепту DBX, гармонійно увіллється в модельну лінійку марки, де вже є моделі з співзвучними іменами: Vantage, Vanquish і Valkyrie.

Концепт Aston Martin DBX

Кросовер отримає абсолютно нову для моделей Aston Martin платформу, яка дозволить йому виділитися на тлі інших представників модельної гами. За словами директора по дизайну Aston Martin Марека Райхмана, новий автомобіль буде «не схожий ні на один інший коли-небудь випущений Aston Martin».

Очікується, що новинка буде пропонуватися з кількома варіантами силових установок, в тому числі з 4.0-літрової «бітурбовосьмеркой» AMG, а також розробленим фахівцями Aston Martin 5-літровим мотором V12. Виробництво кросовера налагодять на заводі Marque St Athan в Уельсі (Великобританія). На ринку модель з'явиться в кінці 2019 або на початку 2020 року.

Крім того, за словами генерального директора компанії Енді Палмера, пізніше в лінійці марки з'явиться повністю електричний кросовер. Очікується, що прототипи нової моделі Aston Martin представить до кінця поточного року.

Джерело: AutoExpress

Related