Новий електрокроссовер Audi e-tron отримає віртуальні дзеркала

Електричний кросовер Audi e-tron стане першою серійною моделлю з бічними камерами заднього виду замість дзеркал. Нову технологію назвали «віртуальні дзеркала».

За замовчуванням Audi e-tron укомплектують класичними зовнішніми дзеркалами, а камери будуть доступні в якості опції. Зображення з камер транслюється на дисплеї з органічними світлодіодами типу OLED, розташованими між передньою панеллю та дверима. Залежно від умов їзди ( «шосе», «паркування», «поворот») змінювати налаштування камер можна через мультимедійну систему MMI.

Як стверджують в компанії, використання віртуальних дзеркал дозволило зменшити габаритну ширину кроссовера на 150 мм, а коефіцієнт аеродинамічного опору – до 0.28. Практично у всіх сучасних моделей він дорівнює 0.3-0.35. Приблизно такий же результат у електрокарів Jaguar I-Pace (0.29) і Tesla Model X (0.24). Звичайно, на результат Audi e-tron вплинули й інші фактори: форма кузова, практично плоске днище і навіть такі дрібниці, як невеликі виїмки в місцях кріплення панелей і шини з втиснутими, а не опуклими буквами.

На швидкості вище 120 км / ч пневмопідвіска Audi e-tron буде автоматично «занижувати» кузова на 26 мм

Воздухозаборники і повітроводи в передньому бампері сконструйовані для зниження збурень повітряних потоків, що підводяться до колісних арок. Подача повітря для охолодження електромоторів і силової електроніки оптимізована за рахунок двох розташованих за радіаторної гратами і керованих електронікою заслінок, що відкриваються і закриваються незалежно один від одного.

Як стверджують розробники, без всіх цих аеродинамічних «хитрощів» запас ходу Audi e-tron був би на 35 км менше заявлених «понад 400 км в циклі WLTP». По шосе кросовер може пройти на одному заряді батареї до 500 км.

Світова прем'єра серійного Audi e-tron відбудеться на Брюссельському автосалоні в серпні поточного року.

Джерело: Audi

Related