Нова Toyota Supra дебютує в Женеві

Гоночну версію купе Toyota Supra представлять 6 березня. Концепт під назвою «modern racing concept», компанія виставить на своєму стенді в Женеві.

Готуючись до дебютного показу, Toyota опублікувала офіційний тизер новинки, на якому добре видно вигини заднього крила і даху типу «double-bubble», а також високу «гоночне» антикрило. Дизайн екстер'єру та інтер'єру заснований на концепті Toyota FT-1 2014 року.

П'яте покоління Supra розробляється спільно з BMW і отримає ту ж заднеприводную платформу, що і родстер BMW Z4 нового покоління. Якими будуть силові агрегати в компанії не уточнили, але з огляду на «близьку спорідненість» з Z4, нова Supra отримає ті ж чотири-і шестициліндрові турбомотор. За неофіційною інформацією, віддача «турбочетверок» складе близько 200 і 250 к.с., а топова версія отримає 340-сильну рядну «шістку». Поєднуватися мотори будуть з 8-ступінчастим "автоматом". Є ймовірність, що задню вісь оснастять блокуванням диференціалу з електронним управлінням.

Крім того, за чутками, у Supra і BMW Z4 будуть взаємозамінні елементи зовні: дверні ручки, корпуси бічних дзеркал заднього виду. Виробництво оновленого купе налагодять на одному заводі з новим BMW Z4 – Magna Steyr в Австрії.

Джерело: Toyota

Related