Нова технологія Nissan зробить водіння комфортнішим

Nissan розробила технологію Brain-to-Vehicle (B2V), здатну аналізувати сигнали мозку водія і відповідно до них адаптувати поведінку автомобіля, роблячи рух більш комфортним.

Brain-to-Vehicle є результатом досліджень по використанню технології декодування мозку для прогнозування дій водія і виявлення зони дискомфорту. Визначивши ознаки того, що мозок водія збирається ініціювати рух – наприклад, поворот рульового колеса або натискання на педаль акселератора – допоміжні технології можуть почати і виконати дію на 0.2-0.5 секунди швидше. Це може скоротити час реакції і поліпшити управління. Крім того, штучний інтелект може автономно змінити конфігурацію або стиль водіння.

За словами старшого наукового співробітника дослідницького центру Nissan в Японії Лучіана Георге, B2V зможе налаштовувати внутрішнє середовище автомобіля. Наприклад, використовувати доповнену реальність, щоб налаштувати те, що бачить водій, і створити більш розслаблюючу середу.

«Потенційні застосування технології неймовірні», – сказав Георге. «Це дослідження стане каталізатором для нових інновацій Nissan в наших автомобілях в найближчі роки».

Можливості цієї ексклюзивної технології японський бренд продемонструє на виставці Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі. Анонсуючи B2V виконавчий віце-президент Nissan Даніеле Шіллачі сказав: «Коли більшість людей думає про автономне водінні, у них дуже безособове бачення майбутнього, коли люди відмовляються від контролю над машинами. Однак технологія B2V робить протилежне, використовуючи сигнали свого власного мозку, щоб зробити водіння ще більш захоплюючою і приємною. Завдяки Nissan Intelligent Mobility ми переміщаємо людей в кращий світ, надаючи більше автономії, більш електрифікації і більшої можливості підключення ».

Джерело: Nissan

Related