Nissan відмовиться від «дизелів»

Компанія Nissan відмовиться від розробки нових дизельних моторів і зосередиться на електрифікації модельного ряду. В Японії і США продажі дизельних легкових автомобілів бренду вже припинені, а до 2020 року вони зникнуть і з європейського ринку.

Про те, що Nissan планує відмовитися від дизельних двигунів повідомив Nikkei Asian Review, з посиланням на власні джерела. Цьому посприяло і рішення влади низки країн, в числі яких Франція, Великобританія і Китай, обмежити продаж автомобілів на «важкому паливі».

Зараз Nissan виробляє на заводі в Йокогамі два типи дизельних моторів. За інформацією видання, до 2020 року їх випуск буде припинений, як і виробництво дизельних автомобілів. Єдиними дизельними моделями марки залишаться комерційні автомобілі. Їх будуть комплектувати моторами, закупленими у сторонніх виробників.

Припинити розробки нових дизельних моторів планує і партнер Nissan по альянсу – Renault. Раніше подібну заяву зробила компанія Volvo, підкресливши, що звільнили кошти будуть спрямовані створення на гібридних модифікацій вже існуючих моделей.

Але є у дизельних моторів і прихильники. Так фахівці компанії Bosch знайшли спосіб продовжити життя «дизелів», зробивши одними з найбільш екологічно чистих двигунів. Технологія активного терморегулювання, так в компанії назвали свій метод, дозволила в рази знизити питому частку окислів азоту (NOx) в викидах дизельних двигунів.

Related