Nissan створив гоночний електромобіль Leaf Nismo RС

Компанія Nissan представила новий гоночний електрокар Leaf Nismo RC. Дебютний показ організували у виставковому центрі Nissan Crossing в Токіо. Офіційна прем'єра відбудеться 2 грудня в рамках щорічного фестивалю Nismo на гоночній трасі Fuji International Speedway.

На фестивалі Nismo новому Leaf Nismo RC відведена роль запрошеної зірки, приймати участь в гонці електрокар не буде. Компанія планує використовувати його «для розігріву» публіки перед електричними етапами Formula-E. Для рекламних заходів по всьому світу побудують шість таких автомобілів.

Розробкою і фізичним втіленням Leaf Nismo RC займалося спортивний підрозділ Nismo. Новий електрокар є углепластіковий монокок з навісними панелями, стилізованими під серійний автомобіль. Він на 328 мм нижче серійної моделі і при довжині 4546 мм і колісній базі 2750 мм у висоту досягає всього 1 212 мм. Споряджена маса становить 1220 кг.

Акумулятори, інвертори і мотори Leaf Nismo RC дісталися від серійної моделі, але моторів у нього два – по одному на кожній осі. Сумарна віддача силової установки – 326 к.с. і 640 Нм. З місця до 100 км / год він розганяється за 3.4 с, тобто на 4.5 з швидше дорожньої модифікації.

Новий повнопривідний Leaf Nismo RC в два рази швидше свого попередника 2011 року, побудованого на базі Nissan Leaf першого покоління. Автомобіль був оснащений серійним електромотором потужністю 109 к.с. і 280 Нм крутного моменту. Для розгону до «сотні» попереднього потрібно 6.85 с. Тоді для рекламної підтримки серійної моделі було побудовано вісім таких автомобілів.

Джерело: Nissan

Related