Nissan Smokin & # 039; Titan: пікап для барбекю

Компанія Nissan перетворила повнорозмірний серійний пікап Titan XD King Cab в мобільну кухню і коптильню на колесах. Концепт під назвою Smokin & # 39; Titan японський виробник представив на виставці Work Truck Show 2018 у Індіанаполісі, США.

Замість звичайного вантажного відсіку, за кабіною пікапа встановили спеціальний алюмінієвий блок з вбудованим грилем і набір обробних дощок. Оскільки при використанні коптильні і барбекю виділяється багато тепла, задню частину вантажного відсіку перетворили в причіп. Як тільки відкидається задній борт причепа, коптильня виїжджає вперед по спеціальних напрямних. Також в вантажному відсіку пікапа встановлена ​​вбудована раковина з баком для чистої води, а в салоні холодильник і стійка для спецій.

«Завдяки наявним інноваційним технологіям, високоякісної аудіосистеми Rockford Fosgate і розкішного інтер'єру, Titan XD – це фантастичний пікап, як не крути. Але неймовірні удосконалення, які ми зробили для перетворення звичайного Titan в Smokin 'Titan – вбудована коптильня, плита і місце для спецій – перетворюють його в мрію людей, які люблять проводити час з друзями і членами сім'ї за смачним м'ясом, прямо як я », – сказав , представляючи пересувну фабрику-кухню, глава північноамериканського підрозділу пікапів Nissan Біллі Хейс.

Джерело: Nissan

Related