Nissan продемонструвала в Детройті концепт нового позашляховика Xmotion

Концептуальний кросовер Nissan Xmotion – один з дебютантів Північноамериканського автосалону в Детройті. Шестимісний прототип з сімома сенсорними дисплеями в салоні і віртуальним помічником, демонструє більш плавний і спрощений стиль, який японський бренд має намір застосувати до своїх серійних моделей в 2020 році.

У прототипу повністю змінена V-образна радіаторна решітка Nissan, U-образні светодіоние фари, що підкреслюють ширину моделі, карбонові пороги, 21-дюймові колісні диски, «злилися» в єдине ціле з позашляховими покришками (протектор інтегрований в металеву конструкцію коліс), що висувається багажник на даху і задні ліхтарі, малюнок яких нагадує старовинну японську різьблення по дереву.

Характерні «японські» нотки присутній і в салоні концепту, оформленому в червоно-білих кольорах японського прапора. По центру автомобіля, немов міст між трьома рядами сидінь, «протікає» дерев'яний центральний тунель, що плавно переходить в нижню частину футуристичної приладової панелі. Всі дерев'яні елементи інтер'єру виготовлені в техніці «канава цуги» (безклейове з'єднання дерев'яних частин), яку застосовували майстрами в будівництві храмів.

Крім сенсорного дисплея, що виконує функцію дзеркала заднього виду, в салоні Xmotion встановлено ще шість сенсорних екранів. При запуску інформаційно-розважальної системи на дисплеї з'являється силует рибки вряди – електронний помічник, що налаштовує електроніку відповідно до звичок і побажаннями водія, а також допомагає в режимі автопілота. Управління всіма мультимедійними функціями здійснюється за допомогою жестів і голосових команд, сам же автомобіль запускається відбитком пальця.

Інформації про серійне майбутнє прототипу поки немає.

Джерело: Nissan

Related