Nissan показав новий загадковий концепт на відео

На Токійському автосалоні 2017 компанія Nissan представить новий концепт, побудований на платформі Leaf 2018 модельного року.

Анонсуючи прем'єру, виробник виклав перший тизер новинки, яка втілює майбутнє Nissan Intelligent Mobility. На відео видно лише затемнений силует майбутнього автомобіля, але це не заважає розглянути в ньому риси хетчбека Leaf 2018 модельного року. Ніякої докладної інформації про новинку, японці не повідомляють. Все стане відомо вже в кінці місяця на 45-му Токійському автосалоні.

Імовірно, новий електричний кросовер запозичить у Leaf другого покоління 150-сильний двигун і батарею ємністю 40 кВт · год. З таким агрегатом запас ходу електрокара в американському циклі EPA складе 240 км. У той же час існує ймовірність того, що Nissan оснастить концепт-кар, так званої далекобійної трансмісією, яку планує випустити в недалекому майбутньому.

На стенді японського автомобільного гіганта буде показано багато концептів і серійних автомобілів, які дозволять потенційним клієнтам поглянути на сьогоднішні та майбутні інновації бренду.

Джерело: Nissan

Related