Nissan показав безпілотні тапочки

Компанія Nissan розробила безпілотні тапочки, подушки і столики, що займають свої місця за допомогою асистента парковки ProPilot Park.

Нові «безпілотники» зможуть оцінити відвідувачі готелю Nissan в Японії. Адаптувавши технологію системи автоматичного паркування ProPilot Park, фахівці компанії «навчили» тапочки і подушки після натискання спеціальної кнопки повертатися на заздалегідь зазначені місця.

Це вже не перша подібна розробка японського бренду. У 2016 році Nissan провів випробування самостійно пересуваються стільців. Утримують задану відстань, і стежать за просуванням черги «розумні» стільці планувалося використовувати в ресторанах, щоб зробити очікування вільного столика не такою виснажливою для клієнтів. Встановлювали автопарковщік і на офісні крісла. Замість коліс на них встановили спеціальні електронні блоки з Wi-Fi-модулем. Отримуючи команду від підключеного до камер відеоспостереження ноутбука, крісла пересувалися в зазначеному напрямку.

Вперше система ProPilot Park була встановлена ​​на електрокар Nissan Leaf нового покоління. Обладнані системою ультразвукових датчиків і камер автомобіль розпізнає об'єкти і самостійно займає місце на парковці переднім і заднім ходом.

Джерело: The Drive

Related