Незвичайні мийки для авто заробили на «ОККО»

Три нові портальні автомийки, де нанесення піни на авто супроводжується кольоровий LED-підсвіткою, відкрилися на АЗК «ОККО» в Тернополі, Рівному та Львові. Тепер звичайний процес миття авто перетворюється в барвисте дійство, спостерігати за яким – справжнє естетичне задоволення.

В Україні це перші автомийки з такою оригінальною опцією. Їх виробник – німецька компанія Christ – початку серійний випуск таких систем нанесення піни менше, ніж рік тому. У новій системі підсвічування створюється ефект кольорового водоспаду, оскільки піна ллється на автомобіль зверху суцільним потоком у вигляді так званої «пінної штори». Завдяки цьому процес миття став ще більш якісним і досконалим.

При цьому нові мийки надають весь стандартний набір послуг, до яких звикли клієнти «ОККО», наприклад, мийка коліс, мийка корпусу з активною піною і автошампунем, покриття гарячим і холодним воском, обдув тощо. Застосування якісної автохімії дозволяє видалити навіть застарілий бруд, щоб авто знову засяяло, як нова копійка. «Тепер помити автомобіль на« ОККО »можна не тільки ефективно, але й ефектно, – розповідає провідний фахівець з управління мийками мережі АЗК« ОККО »Ярослав Тиндик. – Особливо візуально привабливо процедура виглядає у вечірній час. Каскад кольоровий піни притягує погляди і багатьом відвідувачам заправки хочеться самим спробувати новий сервіс ».

Сьогодні замовити мийку авто з підсвічується піною можна на АЗК «ОККО» за наступними адресами:

м Львів, вул. Зелена, 283; Тернопільський р-н, с. Великі Гаї, вул. Збаразьке кільце, 1; м Рівне, вул. Київська, 84.

В майбутньому кількість оригінальних портальних автомийок в мережі буде зростати.

Related