Названі найпопулярніші типи двигунів на первинному авторинку України

Асоціація «Укравтопром» розповіла про переваги типів двигунів серед покупців нових автомобілів і імпортованих б / у машин. За результатами п'яти місяців 2018 року майже половина первинних реєстрацій припала на дизельні легковики.

За даними асоціації, з січня по травень на первинний облік було поставлено 33 тисячі нових легкових автомобілів і 32.9 тисячі «іномарок» з пробігом. При цьому на частку дизельних моделей довелося 49% реєстрацій, що на 6% менше, ніж за той же період 2017 року.

Найпопулярнішою моделлю серед дизельних автомобілів став Renault Megane. Йому віддали перевагу 3 608 українців.

На автомобілі з бензиновими моторами довелося 42% первинних реєстрацій, що на 4% більше, ніж роком раніше, а найпопулярнішою бензинової моделлю стала Toyota Camry – +1433 реєстрації.

В порівнянні з минулим роком збільшилася і частка автомобілів, оснащених газобалонним обладнанням. За даними «УкрАвтопрому», якщо рік тому на такі автомобілі довелося 4% первинних реєстрацій, то в поточному – близько 5%. Найчастіше реєстрували Hyundai Tucson – 199 реєстрацій.

Частка електрокарів – трохи більше 2%, більша частина реєстрацій – 984 – припала на Nissan Leaf, який як і раніше залишається найпопулярнішим електрокаром в Україні.

Інша частина ринку – гібридні автомобілі, лідером серед яких стала Toyota RAV-4 – 395 первинних реєстрацій за перші п'ять місяців поточного року.

Related