Названі найкрасивіші автомобілі 2018 року по версії Car Design Award

Підбито підсумки конкурсу Car Design Award 2018. У цьому році журі відзначило марки Honda, Jaguar і Volvo.

Переможців в трьох номінаціях – «концепт-кар», «серійний автомобіль» і «дизайнерський мову бренду» – визначило журі з дванадцяти журналістів з Європи , США, Азії і Латинської Америки. Урочисте вручення премій відбулося в Турині.

В категорії «концепт-кар» найвищі оцінки дісталися електричному сіті-кару Honda Urban EV за поєднання в дизайні моделі ретро-мотивів і футуристичної естетики. Honda Urban EV Concept був вперше представлений восени 2017 року на Міжнародному автосалоні у Франкфурті.

Genesis Essentia

В боротьбі за нагороду Honda з невеликим відривом обійшла електрокар Genesis Essentia і концепт Mazda Vision Coupe. Перший дебютував на автосалоні Нью-Йорку в березні поточного року, другий був представлений в Токіо в жовтні 2017 року. Обидва купе набрали однакову кількість голосів.

Mazda Vision Coupe

Переможцем серед серійних автомобілів став кросовер Jaguar E-Pace. Члени журі оцінили «власний сильний характер», зазначивши, що побудований на базі старшої моделі F-Pace, кросовер абсолютно не здається її зменшеною копією. На другому місці опинився новий спорткар Aston Martin Vantage, на третьому – електричне купе марки Polestar.

Jaguar E-Pace

В номінації «дизайнерський мову бренду» нагороду отримала Volvo. Журі високо оцінило дизайн нових моделей марки, зазначивши трансформацію, яка сталася з маркою за останні роки. Окремої похвали удостоїлася нова оптика.

Polestar 1

В минулому році вищих нагород удостоїлися концепт електрокара Jaguar I-Pace, серійний спорткар Ford GT і бренд Land Rover.

Премія Car Design Award заснована в 1984 році головним редактором італійського спеціалізованого журналу Auto & Design Фульвіо ЧИНТ. З 1997 року конкурс не проводився і був відроджений в 2016 році.

Related