Навігатор Waze стане частиною мультимедійної системи Ford

Безкоштовне соціальне навігаційний додаток Waze буде адаптовано для автомобілів Ford з мультимедійною системою SYNC 3. Про це представники Ford заявили на виставці CES 2018 у Лас-Вегасі.

Waze збирає і обробляє відомості про дорожню ситуацію, що надходять від самих користувачів програми. З його допомогою водії можуть об'їжджати пробки, вибрати альтернативні маршрути або дізнатися розрахунковий час прибуття в пункт призначення, ділитися інформацією про ціни на заправних станціях, зміни дорожньої обстановки, ДТП та інших небезпечних ситуаціях.

Поєднання функцій Waze з інформаційно-розважальною системою SYNC 3 за допомогою функції AppLink дозволить водіям отримувати всі необхідні дані безпосередньо на 8-дюймовий сенсорний дисплей автомобіля і управляти додатком за допомогою голосових команд.

В найближчі кілька тижнів користуватися Waze зможуть власники автомобілів Ford 2018 модельного року, обладнаних системою SYNC 3 версії 3.0 або вище. Після оновлення прошивки по Wi-Fi або через USB можливості програми будуть доступні і для всіх інших.

Незабаром американські клієнти Ford зможуть використовувати музичний додаток iHeartRadio (слухати радіостанції, створювати власні музичні збірники). Крім того, компанія планує об'єднати функціонал WebEx і SYNC 3, що дозволить водіям і пасажирам брати участь в веб-конференціях прямо під час руху.

Тут же, в Лас-Вегасі Ford представила додаток Ford + Alexa забезпечує доступ до всіх 25 тисячам функцій Amazon Alexa, включаючи новини, прослуховування музичних треків і складання списків покупок.

Джерело: Ford

Related