Нацполіція отримала нові автомобілі Škoda

Національна поліція отримала 400 нових Škoda Rapid. Автомобілі зійшли з конвеєра заводу компанії «Єврокар» в селі Соломоново Закарпатської області.

«Єврокар» повністю виконала тендерний договір і поставила всю партію Škoda Rapid 22 грудня 2017 року. Нові поліцейські автомобілі повністю укомплектовані спеціальним устаткуванням і обклеєні по стандартам зовнішньої ідентифікації Національної поліції України. Партія Škoda Rapid в спеціальному поліцейському виконанні обійшлася державі 149 092 800. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Єврокар» і раніше поставляв автомобілі Škoda правоохоронним органам України. За чотирнадцять років співпраці, починаючи з 2003 року, «Єврокар» поставив Міністерству внутрішніх справ і Національної поліції України близько трьох тисяч автомобілів Škoda Octavia та Škoda Rapid.

Škoda Rapid – перший автомобіль в лінійці чеського автовиробника, в основі якого лежить модульна платформа MQB концерну Volkswagen. Використання цієї платформи дозволило підвищити жорсткість і безпеку конструкції кузова. Автомобіль оснащений модернізованим двигуном 1,6 MPI / 81kw, що відповідає стандарту Євро-5, відрізняється високими аеродинамічними показниками і маневреністю.

Related