Наступна Škoda Octavia vRS стане гібридом

У наступного покоління "зарядженої" Škoda Octavia vRS з'явиться гібридна модифікація. На ринок гібрид планують вивести в 2021 році, тоді як стандартна Škoda Octavia наступного покоління дебютує роком раніше.

Про це Autocar розповів головний інженер чеської марки Крістіан Штрубе. За словами Штрубе, Octavia vRS четвертого покоління отримає силову установку аналогічну тій, що використовувалася в гібридному концепті Škoda Vision RS, представленому кілька днів тому на автосалоні в Парижі, але більш потужну.

Прототип оснащувався 1.5-літровим бензиновим турбомотором потужністю 150 к.с., 102-сильним електродвигуном і батарей ємністю 13 кВт · год. Сумарна потужність силової установки – 245 к.с. Час розгону з місця до 100 км / год – 7.1 з, максимальна швидкість – 210 км / ч. Запас ходу електротязі – 70 км.

В даний час в модельній лінійці Škoda дві «заряджені» моделі – Octavia vRS і кросовер Kodiaq vRS, серійне виробництво якого має розпочатися до кінця поточного року. Модель буде оснащуватися 2.0-літровим дизельним двигуном потужністю 237 к.с. Топова версія нинішнього покоління Octavia vRS комплектується 242-сильним бензиновим мотором. З місця до 100 км / год такий автомобіль розганяється за 6.6 с. Перший повністю електричний автомобіль Škoda вийде в 2022 році.

Related