На заводі Škoda з'явився робот з автопілотом

Завод компанії Škoda в чеському Врхлабі почав функціонувати повністю автономний, здатний до навчання транспортний робот. Він орієнтується в просторі без додаткових вказівників та перевозить до 130 кг вантажу.

Впровадження робота на заводі в Врхлабі стало частиною стратегії розвитку чеської марки до 2025 року. Повністю автономна транспортна система перевозить деталі по заданому маршруту. За допомогою системи датчиків і лазерних сканерів, робот розпізнає людей, інші транспортні засоби і фіксовані перепони в режимі реального часу і коригує маршрут з урахуванням цієї інформації.

Як кажуть на підприємстві, він не тільки сприяє найбільш ефективної організації транспортування, але і подальшого підвищення безпеки праці та зниження виробничого травматизму. На відміну від існуючих автоматизованих систем, йому не потрібно наведення через індуктивні петлі, магнітну смугу або по точках відображення.

Електрична транспортна система здатна дістатися до будь-якого пункту призначення на заводі площею 16 000 квадратних метрів. Щодня це близько 120 поїздок загальною протяжністю близько 35 км. Як повідомили в компанії, випробування робота заершени, починається експлуатація системи в звичайному режимі.

На заводі Škoda в Врхлабі успішно трудяться так звані взаємодіючі роботи. Вони використовуються у виробництві коробок передач. Ще один робот-маніпулятор доставляє деталі машин зі складу та транспортує порожні контейнери назад.

Джерело: Škoda

Related