На Україну насуваються снігопади

Патрульна поліція попереджає, що за даними Українського гідрометцентру, 18 січня на всій території України прогнозується суттєве погіршення погодних умов.

На території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні снігопади, хуртовини і утворення снігового покриву висотою до 40 см.

В Херсонській, Запорізькій і Дніпропетровській областях синоптики прогнозують сильний дощ з переходом в сніг.

По всій території країни, за винятком західних областей, посилення вітру до 15-20 м / с, в Запорізькій, Херсонській, Луганській та Донецькій областях – до 25-28 м / с, на дорогах України – ожеледиця.

На Київщині очікується мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, посилення вітру до 15-20 м / с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 см. У східних районах області – дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву досягне 30-40 см.

В Києві синоптики прогнозують сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м / с, хуртовини, ожеледицю, утворення снігового покриву висотою до 20 см.

Патрульна поліція України просить водіїв бути уважними під час руху в складних погодних умовах, дотримуватися безпечний швидкісний режим та дистанцію, використовувати ремені безпеки, а також дотримуватися правил паркування транспортних засобів, щоб не заважати снігоприбиральної техніки.

Водіям радять заздалегідь планувати маршрути поїздок, і, по можливості, не виїжджати під час негоди.

Related