На проспекті Космонавта Комарова та бульварі Вацлава Гавела 21-22 липня перекриють рух (оновлено)

Як повідомляє КК «Київавтодор», рух транспорту по проспекту Космонавта Комарова і бульвару Вацлава Гавела перекриють з 06: 00 21 липня до 23:00 22 липня у зв'язку з ремонтними роботами.

Заборона буде діяти:

на виїзді з проспекту Космонавта Комарова на бульвар Вацлава Гавела в напрямку вулиці Каблукова; на виїзді з бульвару Вацлава Гавела на проспект Космонавта Комарова в напрямку центру міста.

Оновлене. У зв'язку з несприятливими погодними умовами, анонсовані на суботу, 21 липня, роботи на транспортній розв'язці на перетині проспекту Космонавта Комарова і бульвару Вацлава Гавела проводитися не будуть. У зв'язку з цим не буде діяти і анонсоване «Київавтодором» обмеження руху транспорту на цій ділянці.

Як повідомляє прес-служба корпорації, ремонтні роботи на розв'язці будуть виконуватися 23 липня з 06:00 до 23:00. У зв'язку з чим, рух транспорту перекриють:

на виїзді з проспекту Космонавта Комарова на бульвар Вацлава Гавела в напрямку вул. Каблукова; на виїзді з бульвару Вацлава Гавела на проспект Космонавта Комарова в напрямку центру міста.

Related