На покинутій автостоянці Единбурга виявили вісім «забутих» автомобілів

Автомобілі, серед яких Austin Maestro і Fiat Uni, були знайдені під час знесення покинутого автопаркінгу, що закрився 15 років тому. Власники просто не змогли їх забрати.

На місці стоянки заплановано будівництво нового офісного центру вартістю 30 мільйонів фунтів стерлінгів. Компанія Hermes Real Estate, що займається реалізацією проекту, підтвердила, що виявлені в будівлі автомобілі простояли там майже 15 років. З якихось причин водії просто не забрали їх. Як повідомляється, «всі зусилля будуть спрямовані на їх порятунок».

Автоматизована парковка SkyPark на Моррісон-стріт, відкрилася в 2001 році. На той момент це була «сама технологічно розвинена автостоянка» в Великобританії, розрахована на 600 автомобілів. Аналогічні об'єкти були побудовані в Токіо, Сіднеї та Пекіні. Використовувані на паркінгу технології на той період часу були «космічними». Автомобілі заїжджали на одну з чотирьох платформ перед завданням і після сканування розмірів і перевірки на відсутність в салоні людей, автоматично транспортувалися до найближчого вільного місця парковки. Після повернення водій вставляв паркувальний квиток в автомат і через три хвилини отримував своє авто.

Але в 2003 році через високі експлуатаційних витрат стоянка збанкрутувала і закрилася. З чуток, в один прекрасний день адміністрація просто закрила ворота, залишивши всередині десятки автомобілів. Як виявилося, їх було тільки вісім.

Джерело: Evening Edinburgh News

Related