На перетині соціальної ініціативи і мистецтва: ОККО встановила арт-об'єкт, присвячений безпеці за кермом

Мережа АЗК ОККО встановила арт-об'єкт, покликаний акцентувати увагу водіїв і пасажирів на необхідності постійного використання ременів безпеки – автомобільне крісло в натуральну величину. Скульптура створена из 1 079 заглушок для ременів безпеки, які свідомі водії здавали на АЗК мережі по всій Україні в рамках акції «Здай заглушку – обер життя» *.

Зараз побачити незвичайну скульптуру з заглушок можна в територіальному сервісному центрі МВС Києва (проспект Степана Бандери, 26Б). Пізніше крісло продовжить свою подорож і по інших містах України, де буде нагадувати громадськості про важливість дотримання правил безпеки на дорозі.

«Коли акція тільки стартувала, ми планували просто утилізувати зібрані заглушки. Згодом зрозуміли, що приклад водіїв, які взяли участь в акції, допоможе врятувати ще не одне життя. Так народилася ідея створити арт-об'єкт і відправити його в турне по всій країні. Ми вдячні державним органам, які підтримали нашу ініціативу і приєдналися до проекту. Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться зменшити кількість ДТП в Україні », – розповідає Ярослава Полякова, керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО.

Перший день експозиції креативного автокрісла супроводжувався акцією для всіх відвідувачів сервісного центру МВС: кожен, хто зробив фото, сидячи в кріслі з пристебнутим ременем безпеки, і виклав його в соціальні мережі з хештегом # благаюжіві *, отримав від ОККО корисний набір автомобіліста: світловідбиваючі жилети і наклейки.

«Таке крісло дає можливість ще раз задуматися над тим, наскільки важливо використовувати ремені безпеки. Дуже доречно і розташування крісла – так ще більше водіїв зверне увагу на цю проблему і будуть, як і я, завжди пристібатися за кермом », – ділиться враженнями Анна, водій з семирічним досвідом і учасниця акції.

Нагадаємо, що проект «Благаю, прістебнісь», в рамках якого і пройшла акція «Здай заглушку – обер життя», стартував із закликом використовувати ремені безпеки і дитячі автокрісла в листопаді 2017 року. Протягом 6 місяців було проведено 12 тренінгів в різних областях України на тему безпечних подорожей на автомобілі з малюками, в яких взяли участь близько 1000 молодих батьків-клієнтів мережі АЗК ОККО, працівники освіти, поліції та медицини. Крім акції зі збору заглушок компанія також запустила серію навчальних відеосюжетів про особливості використання дитячих автокрісел, провела активації в соціальній мережі і розіграла 80 сертифікатів на придбання дитячих автокрісел.

Related