На дорозі Одеса – Київ в Черкаській області затор з 100 автомобілів

Через ускладнення погодних умов на дорогах України почали вводити обмеження на проїзд транспорту, а на одній з ділянок дороги Одеса – Київ вже утворився затор.

Обмеження на в'їзд вантажного транспорту в столицю було введено ще вчора. Сьогодні МВС України та Державна служба надзвичайних ситуацій повідомили про введення обмежень в декількох областях. Для забезпечення роботи снігоприбиральної техніки рух вантажного транспорту обмежили на окремих ділянках доріг у Вінницькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Черкаській та Чернігівській областях. Складна ситуація зберігається і в Полтавській області, де на окремих ділянках доріг товщина сніжного покриву досягає більш 50 сантиметрів, а снігопад триває.

Через складні погодні умови і ДТП в напрямку Києва обмежено рух транспорту на дорозі Одеса-Київ поблизу села Ладиженка Уманського району Черкаської області. У заторі стоять близько ста автомобілів.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій просить водіїв не виїжджати на дороги або користуватися громадським транспортом.

Related