На дорогах України стане більше поліцейських з радарами швидкості

З 3 грудня Патрульна поліція збільшує кількість місць фіксації швидкості за допомогою «ТруКамов». У розпорядження патрульних надходить ще шість лазерних радарів.

Нову партію американських лазерних радарів TruCam Патрульна поліція отримає завтра. Всі прилади пройшли перевірку і отримали експертний висновок ДССЗЗІ (Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, – прим. Ред.) Та вже в понеділок, 3 грудня, з'являться на дорогах, повідомив в Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

З 3 грудня додаткові «ТруКами» з'являться на дорогах з підвищеною аварійністю: у Вінницькій області на автодорозі М12 (375 – 399 км), в Маріуполі на вул. Набережній, в Київ на Броварському проспекті, вул. Саперно-Слобідської та Столичному шосе, у Львівській області на автодорозі М-10 (0 – 15 км), в Рівненській області на автодорозі Н-22 (130 – 155 км), Тернопільській області на автодорозі М-09 (1 – 35 км) , в Чернівецькій області на автодорозі Н-03 (303 – 363 км).

Радари TruCam вимірюють швидкість транспортних засобів на відстані до 1200 метрів і працюють без підзарядки до 15 годин. Інформація записується на карту пам'яті, що вміщає 16 000 відеороликів або 40 000 фотографій. Пристрій робить до 3 фотокадрів в секунду і має два режими роботи – автоматичний і ручний. Радари обладнані GPS-датчиками.

Контролювати швидкісний режим за допомогою «ТруКамов» Патрульна поліція почала 16 жовтня. Радари використовуються на ділянках автодоріг, обладнаних дорожніми знаками, інформують про фото- і відео фіксації порушень. На таких ділянках доріг повинні стояти службові транспортні засоби поліції з включеними проблисковими маячками синього кольору.

Як повідомляв раніше Олексій Білошицький, з 16 жовтня по 13 листопада патрульні виписали 8123 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності за перевищення встановленого швидкісного режиму більш ніж на 20 км / год і 50 км / год відповідно до ч. 1 і 3 статті 122 КУпАП. Загальна сума штрафів – 2 мільйони 289 тисяч 135 гривень. На сьогоднішній день складено більше 13 тисяч постанов.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км / год становить 255 грн., Більш ніж на 50 км / год – 510 грн.

Related