На CES представили перший безпілотний продуктовий магазин на колесах

Сьогодні в Лас-Вегасі відбулася прем'єра першого в світі безпілотного продуктового магазину – Robomart, побудованого на основі електричного мінівена з бездротовою зарядної системою.

В асортименті такого магазину на колесах швидкопсувні продукти (фрукти й овочі), які будуть доставлятися клієнтам безпосередньо до будинку. Викликавши найближчий фургончик через мобільний додаток, клієнт зможе відкрити дверцята фургона за допомогою того ж додатка і взяти з полиці все необхідне. Robomart самостійно відстежує, що саме і в якій кількості взяв клієнт за допомогою запатентованої технології «grab and go», після чого формує рахунок і відправляє його клієнту для онлайн-оплати.

Robomart – це фургон п'ятого рівня автономності (з боку людини не потрібно ніяких дій крім запуску системи і вказівки пункту призначення) без водійського місця, весь внутрішній об'єм якого повністю ізольований від зовнішнього середовища і охолоджується до температури необхідної для зберігання продуктів. В основі моделі лежить апаратна платформа від NVIDIA, доповнена програмним забезпеченням, розробленим інженерами стартапу.

Зарядка фургона здійснюється за допомогою бездротових зарядних станцій, які той знаходить самостійно. Заявлений запас ходу безпілотного магазину – 130 км. Максимальна швидкість – 40 км / ч.

Розробники вже подали заявку на тестування прототипу на дорогах загального користування в Каліфорнії. Незабаром після цього запланований запуск пілотної програми за участю кількох компаній з продажу продуктів харчування в Сан-Франциско.

Джерело: Robomart

Related