На 17 вулицях Києва дозволили їздити 80 км / год

Депутати Київської міської ради затвердили список із сімнадцяти ділянок доріг, по яких в період з 1 квітня до 1 листопада дозволено їздити зі швидкістю до 80 км / ч.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 9 жовтня, на пленарному засіданні Київської міськради 74 голосами. Так з 1 квітня по 1 листопада зі швидкістю до 80 км / год дозволено їздити по наступним ділянках доріг:

проспекту Перемоги – від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильської; Великій Кільцевій дорозі – від вул. Міський до перетину з вул. Газопровідної і від вул. Газопровідної до Мінського проспекту; вулиці Мінської – від вул. Стеценко до Гостомельського шосе (за умови проведення капітального ремонту проїжджої частини); Кільцевій дорозі – від проспекту Перемоги до вул. Трублаїні; дорозі Р-69 – від вул. Озерній до кордону м.Києва; проспекту Бандери – від проспекту Оболонського до Московського моста; проспекту Ватутіна – від Московського моста до Керченської площі; вулиці Набережно-Рибальській – від Гаванського моста до вул. Електриків; Наддніпрянському шосе; Набережному шосе – від Поштової площі до Наддніпрянського шосе; Столичному шосе – до вул. Академіка Заболотного; вулиці Саперно-Слобідської – від вул. Миколи Грінченка до Південного мосту; проспекту Миколи Бажана – від Південного мостового переходу до Харківської площі; проспекту Броварському – від проспекту Визволителів до вул. Братиславській і від вул. Кіото до кордону м.Києва (за умови проведення капітального ремонту проїжджої частини); бульвару Перова – від вул. Воскресенської до вул. Алішера Навої; вулиці Олени Теліги – від вул. Ольжича до вул. Кирилівської; проспекту Соборності (за умови відновлення розділового транспортного огородження).

«Для комфорту та зручності водіїв, ми визначили перелік автодоріг, де в період з 1 квітня по 1 листопада можна буде рухатися зі швидкістю до 80 км / ч. У зимовий період через складні погодні умови на всіх столичних дорогах буде діяти єдине обмеження в 50 км / ч. Ці 17 ділянок пристосовані для більш інтенсивного трафіку, оскільки не мають пішохідних переходів і перетинів транспортних потоків в одному рівні. При швидкості 80 км / год водій може контролювати дорожню ситуацію, а пропускна здатність столичних доріг збережеться на нинішньому рівні », – зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Як відзначили в Київраді, перелік доріг був прийнятий і погоджений з Національною поліцією відповідно до постанови Кабміну.

Відповідно до ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км / год карається штрафом в 255 грн. Якщо транспортний засіб перевищило швидкість більш ніж на 50 км / год, штраф складе 510 грн.

Related