МВС анулює реєстрацію всіх «дізельгейтних» Volkswagen Golf Sportwagen

Стало відомо, чим обернуться для імпортера і власників «дізельгейтних» Volkswagen Golf Sportwagen порушення при сертифікації автомобілів. МВС планує анулювати реєстрацію всіх 2800 офіційно ввезених і поставлених на облік машин.

Український «дізельгейт» з дизельними універсалами Volkswagen Golf Sportwagen мексиканської збірки почався в кінці травня, коли імпортер Volkswagen в Україні – компанія «Порше Україна» – визнала наявність проблем з сертифікатами відповідності на партію із 2800 автомобілів і призупинила продажі моделі на час розглядів. За неофіційною інформацією, проблема торкнулася машин, в сертифікатах яких замість Мексики вказана Німеччина – сервісні центри МВС раптово відмовилися приймати такі документи.

Чим ця проблема з документами обернеться для проданих і поставлених на облік машин розповів Автоконсалтинг. Керівник Головного Сервісного Центру МВС Владислав Криклій, повідомив ресурсу, що «вже найближчим часом» реєстрації всієї партії автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen будуть анульовані. Автомобілі можна буде перереєструвати повторно в територіальних сервісних центрах МВС, але при наявності повного пакету документів, в тому числі «правильного» сертифіката відповідності.

Очікується, що анулювання реєстрації автомобілів буде проведено в базі даних МВС, відповідно подальша експлуатація машин навіть з номерними знаками і свідоцтвом про реєстрацію буде незаконною. Втім, компанія «Порше Україна» обіцяє вирішити проблему «максимально комфортним для клієнтів рішенням», подробиці якого поки не називаються. Також відзначимо, що в головному офісі компанії Volkswagen в Німеччині вже знають про проблему з дизельними «Гольф», і з цього приводу випустили прес-реліз, повністю ідентичний тому, що опублікувало і українське представництво.

Тим часом в Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) заявили, що нічим не можуть допомогти компанії «Порше Україна» та її клієнтам, оскільки остання вийшла з Асоціації ще в 2015 році. Про це глава ВАІІд Олег Назаренко повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Related