Місце водіння

В перший день літа компанія "АВТ Баварія Україна" влаштувала свято всім шанувальникам гарячого асфальту – перше в нашій країні захід BMW & MINI Power Days.

Ці івенти дозволяють всебічно оцінити динаміку і керованість найпотужніших автомобілів обох марок в своїх найбільш драйверских (М і JCW) версіях. І зробила це не де-небудь, а на кільці СТК "Чайка", відомому своїми найміцнішими в світі відбійниками. Не секрет, що в нашій країні давним-давно не дістає гоночних трас і спорткари, волею-неволею, перетворюються в модні гаджети, власники яких використовують їх потенціал в кращому випадку на третину. Але, завдяки закордонним інструкторам (всі вони – сертифіковані фахівці BMW AG), гості змогли з головою зануритися в повний правильного адреналіну світ мюнхенської конструкторської школи. І розкритися самим – як умілим водіям і тонким цінителям.

Закріпити пройдений матеріал дозволило так зване «ринг-таксі» – коли інструктори провозять гостей в якості пасажирів на таких швидкостях, які не снилися навіть каскадерів у фільмах-франшизах «Таксі» і «Перевізник».

Адже і MINI, не дивлячись на свою підкреслену британськість, давно створюються за всіма канонами BMW. Незмінною залишилася хіба що головна парадигма марки – концентрат драйверськіх рішень при підкреслено скромному форм-факторі. Сьогодні це бренд автомобілів-афоризмів: в "мінімальних" габаритах укладено максимум дизайнерських та інжинірингових рішень. Що, в свою чергу, передбачає нескінченне різноманіття можливостей оксфордських випускників.

"Івент BMW & MINI Power Days 2018 дозволить гостям визначитися зі своїми уподобаннями, відточити навички і напрацювати м'язову пам'ять. З тим, щоб бути готовими до будь-якої позаштатної ситуації – підсумував глава" АВТ Баварія Україна "Олександр Тимофєєв. – І отримати ще більше задоволення за кермом ".

Related