Місце хетчбека Toyota Auris в Європі замінить Corolla

Наступне покоління Toyota Auris вийде на європейський ринок під своїм історичним назвою Corolla. Нове покоління пятідверки побудовано на платформі TNGA.

На європейському ринку соплатформенних з Corolla пятідверка була перейменована в Auris в 2006 році. Під такою ж назвою поточне покоління моделі продається в Австралії та деяких країнах Азії. На американському ринку модель пропонується під назвою Toyota Corolla iM, хоча до скасування бренду Scion була відома як Scion iM. Обидва покоління моделі збирали на заводі Toyota в англійському місті Бернастон.

Однією з причин для зміни імені на європейському ринку стало зниження попиту на Auris. За десять років продажі впали до досить скромних обсягів. Так, в 2016 році у Великобританії було продано 16.5 тисяч хетчбеків, а в 2017 році тільки 14 тисяч. Ще гірше справи йдуть з дизельним Auris, виробництво якого на даний момент припинено. У минулому році було продано лише 651 автоомбілей в такій комплектації. Повертаючи пятидверка історичну назву, в компанії сподіваються повернути свого покупця. Виробляти автомобіль будуть все на тому ж заводі в Бернастон.

Зникнення передбачали ще однієї моделі японського бренду – Toyota Avensis, продажі якої в 2016 році у Великобританії склали 5000 одиниць, а в 2017 році тільки 3302 одиниці. Але в березні минулого року прототип нового універсалу потрапив в об'єктиви шпигунських фотокамер в Європі.

сточнік: Autoreview

Related