Мотоцикліст подав до суду на General Motors через ДТП з самоврядним автомобілем

Мотоцикліст, який зіткнувся з Chevrolet Bolt, подав позов проти General Motors. ДТП за участю мотоцикла Honda і безпілотника належить Cruise Automation – дочірньої компанії GM – сталося 7 грудня 2017 року Сан-Франциско.

В позові Оскар Нільссон (мотоцикліст) вказав, що інцидент став результатом непередбачуваної поведінки Chevrolet Bolt, водій якого під час маневру не тримав руки на кермі. Почавши маневр перестроювання в ліву смугу, автомобіль раптово повернувся в початкову смугу і зіткнувся з мотоциклом, який їхав за ним Нильссона. За словами позивача, через отримані під час аварії травм, він втратив роботу.

У General Motors свою думку з цього приводу. У звіті, переданому концерном в Департамент автотранспорту Каліфорнії, вказано, що автомобіль Chevrolet Bolt рухався по трасі в автономному режимі в умовах інтенсивного руху. Почавши маневр перестроювання, безпілотник змушений був повернутися в початкову смугу, оскільки рухається попереду транспортний засіб сповільнилося, і дистанція між автомобілями виявилася замалою. При цьому швидкість Chevrolet Bolt становила 19.3 км / год, тоді як мотоцикл Нильссона їхав зі швидкістю 27.4 км / год, тобто швидше, ніж всі інші транспортні засоби. Саме це і стало причиною зіткнення.

Новина про позов з'явилася через кілька днів після того, як GM заявила, що в 2019 році випустить безпілотний автомобіль п'ятого рівня автономності без рульового колеса або педалей.

Джерело: The Verge

Related