Мінівен Toyota Fine-Comfort Ride розповість про водневих машинах майбутнього

Toyota показала водневий концепт-кар Fine-Comfort Ride. Офіційний дебют футуристичного шестимісного мінівена з запасом ходу близько 1000 км відбудеться в Токіо.

В колеса концепт-кара вбудовані електричні мотори, що харчуються від паливних осередків, які акумулюють енергію, що виробляється під час хімічної реакції між воднем і киснем. Заправка паливних елементів воднем займає не більше трьох хвилин. Запас ходу шоу-кара близько 1000 км по японському циклу JC08.

В довжину Toyota Fine-Comfort Ride досягає 4830 мм, ширина прототипу – 1950 мм, висота – 1650 мм. Колісна база дорівнює 3450 мм. У салоні сенсорний екран на всю ширину центральної консолі, дисплей в ступиці рульового колеса і проекційні дисплеї, в тому числі на бокових вікнах. Концепт-кар отримав чотири обертові окремо стоять сидіння і диван третього ряду. Розташування сидінь можна гнучко регулювати, що дозволяє використовувати Fine-Comfort Ride як комфортну вітальню на колесах, здатну вмістити до шести пасажирів. Динамічна діодний підсвічування, зсувні задні двері і відсутність центральних стійок збільшують панує в салоні відчуття комфорту і простору.

Джерело: Toyota

Related