Mitsubishi зробить з Evolution електрокроссовер

Концепт Mitsubishi e-Evolution офіційно представлять на Токійському автосалоні в кінці жовтня. Електричний кросовер стане спадкоємцем суперседанів Mitsubishi Lancer Evolution.

Компанія вже поділилася деякою інформацією про модель і опублікувала перший тизер. Повнопривідний п'ятидверний кросовер відрізняється низьким кузовом з видатними аеродинамічними елементами і буде оснащений штучним інтелектом. Це поки вся інформація про новинку. Цілком ймовірно, подробиці з'явиться напередодні Токійського автосалону.

Перша спроба перевести Evolution на електротягу була зроблена в 2005 році. Тоді в компанії побудували прототип 272-сильного електричного седана Lancer Evolution MIEV з чотирма мотор-колесами. Те, що e-Evolution кросовер – це данина моді. Він повинен стати символом початку нової ери в історії компанії в складі альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Керівництво японського автовиробника сподівається, що членство в альянсі забезпечить довгострокове зростання економічних показників і розширення мобільної лінійки Mitsubishi. Першим спільним проектом повинна стати нова платформа для електромобілів.

Цілком ймовірно, Mitsubishi планує повторити успіх Nissan, відродження якого почалося в рамках альянсу з Renault. Уклавши договір в 1999 році, вже в 2001 Nissan один за іншим показав концепти Nissan Z і Nissan GT-R Proto, а за тим запустив їх в серію.

Джерело: Autoreview

Related